Chcesz odkryć tajniki SEO/SEM? Bądź 7 października w Krakowie!

04:15 19/09/2016
Chcesz odkryć tajniki SEO/SEM? Bądź 7 października w Krakowie!

Kraków stanie się stolicą SEO już 7 października tego roku! To właśnie wtedy odbędzie się trzecie spotkanie z serii #semKRK, podczas którego najlepsi polscy specjaliści zdradzą sekrety tej trudnej branży. Jesteście gotowi? Rejestracja startuje 19 września!

Organizatorzy semKRK postanowili dać nam możliwość posłuchania osób, które bez wątpienia znają się na swojej pracy, bowiem różnymi zagadnieniami z zakresu marketingu internetowego zajmują się od lat. Kilka prelekcji, masa wiedzy i mnóstwo ludzi z zainteresowaniem chłonących każde słowo płynące ze sceny, a do tego chcących nawiązywać nowe znajomości i wymieniać poglądy z ludźmi z branży to właśnie esencja semKRK – tak właśnie pisał o nas Łukasz Kołodziejczyk po drugiej edycji #semKRK.

Październikowe spotkanie również będzie nastawione na specjalistyczne prezentacje i spotkania z ekspertami. Na scenie pojawią się Tomasz Wieliczko, Maciej Chmurkowski, Daniel Janiszewski, Dawid Medwediuk i Mateusz Dela - nazwiska znane nie tylko ludziom z branży. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać między innymi o najgroźniejszych mitach SEO i automatyzacji działań marketingowych, a także dowiedzieć się, jak wygląda współpraca B2B oraz planowanie strategii międzynarodowych. Jednym słowem - każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie! Dodatkowo, na wszystkich będą czekać pełne gadżetów starter packi, konkursy i darmowy poczęstunek. A na koniec planujemy merytoryczną niespodziankę…

Bilet na #semKRK to koszt 15 zł. Rejestracja rusza już 19 września o godzinie 19:00 - warto trzymać rękę na pulsie, bo przy poprzednich edycjach wejściówki rozeszły się w niecałe dwie godziny. Jeśli interesujesz się SEO/SEM, nie może Cię u nas zabraknąć!

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1721338368116686