Aplikacja z gazetkami promocyjnymi - sposób na zaoszczędzenie pieniędzy

10:05 28/09/2017
Aplikacja z gazetkami promocyjnymi - sposób na zaoszczędzenie pieniędzy

Wszystkie promocje szczegółowo analizujemy i przeliczamy. Po co jednak mamy chodzić po sklepach i szukać gazetek promocyjnych, skoro możemy zainstalować sobie na telefonie specjalną aplikację, która pomoże nam zbierać informacje na temat nadchodzących i trwających obecnie obniżek cen?

Co znajdziemy w aplikacji?

Jeżeli chcemy przeglądać regularnie na przykład gazetki promocyjne Biedronki, mamy dwa wyjścia. Chodzić po nie do sklepu i czekać, aż wyjdzie najnowsza, albo zainstalować aplikację, która ułatwi nam życie i pozwolić zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas. Warto zatem dowiedzieć się, o co chodzi z tą całą aplikacją.

 

Systemy operacyjne

Aplikację z gazetkami promocyjnymi Biedronki można zainstalować zarówno na Androidzie, jak i na iOS, Windows Phone, a nawet na Blackberry.

 

Co jest w gazetkach promocyjnych?

Okazje nie śpią i sieć sklepów Biedronka o tym wie! W gazetce umieszczane są informacje o wszelkich aktualnych promocjach, zbliżających się obniżkach cen oraz najnowszych produktach, które planuje się wprowadzić do oferty. Aplikacja pozwoli nam również dowiedzieć się o rzeczach, które sezonowo pojawiają się w Biedronce. Nie zapominajmy, że dzięki gazetce promocyjnej poznamy ofertę warzywno-owocową sklepu, będziemy świadomi, jakie kosmetyki sprzedaje Biedronka, a także poznamy wszelkie oferty specjalne. Co ciekawe, w gazetce znajdziemy też unikalne i ciekawe przepisy kulinarne autorstwa znakomitych szefów kuchni - specjalnie dla klientów Biedronki i osób, które przeglądają jej gazetki promocyjne.

 

Dlaczego warto?

Aplikacja, która pozwoli nam na przeglądanie ciekawej oferty bez polowania na gazetkę w sklepie, jest po prostu wygodna. Dzięki niej nie musimy zaśmiecać mieszkania makulaturą, wszystko jest bowiem w telefonie. Poza tym regularnie będziemy informowani o zmianach w ofercie. Aplikacja nie zajmuje dużo pamięci i jest dostępna dla użytkowników każdego systemu operacyjnego.

Gazetki promocyjne są często wyczekiwane przez klientów. Po co jednak chodzić po nie do sklepu, skoro można zainstalować specjalną aplikację i przeglądać je wygodnie w każdej chwili? Warto sprawdzić tę opcję.